Blackmores Nėštumo, Žindymo Aukso


Nauja prekė

€35.96

€48.59

-25%Žymos: Lyčių Atskleisti, nėštumo atskleisti marškinėlius, marškinėliai atskleisti nėštumas, beyonce nėštumo atskleisti, nėštumo atskleisti instagram straipsniai, haris poteris nėštumo atskleisti, lipdukas lyčių atskleisti, nėštumo atskleisti dovana "pasidaryk pats", tėvo diena nėštumo atskleisti, nėštumo atskleisti instagram vaikams.

Blackmores Nėštumo & Žindymo Aukso

Suformuluoti palaikyti sveiką nėštumo mum ir bub.Yra 20 svarbių maistinių medžiagų, įskaitant folio rūgšties, geležies, DHR ir vitaminas D.

Pagaminta Australijoje

100% Originali ir Autentiška

Sudėtyje Yra Folio Rūgšties

Sudedamoji Dalis: Kalcio,Geležies,Cinko,Magnio,Vitamino E,Biotino,Kiti

20 rūšių aukso maistinių medžiagų, vienas žmogus valgo du papildai

-Praturtintas smegenų aukso DHA, 500mcg folio rūgšties, vitamino B, šeimos, vitaminas D

-Folio rūgšties papildai padeda kūdikiams plėtoti ir motinos jaustis ramiai -Padėti kūdikio smegenų ir nervų sistemos vystymuisi

-Padėti kūdikio kaulams ir dantims augti, kūno vystymasis-Padėti mamai atsigauti po gimdymo, geros motinos pieno kokybės

Vienoje kapsulėje yra 20 rūšių maistinių medžiagų, taip pat geležies glicinatas kaip geležies papildas.Šokolado aromatas ir švelnios formulės nėra lengva sukelti ryte ligos, rūpintis žarnyno sveikatą, ir multi-dimensional rūpinasi mamos-į-bus; giliavandenių žuvų taukai skatina kūdikio smegenų ir regos vystymuisi.

Blackmores Nėštumo & žindymo Aukso Numatyta 20 svarbių maistinių medžiagų, iš viso, įskaitant paros dozė

500 mikrogramų folio rūgšties, kuri, jei vartojamas kasdien vieną mėnesį iki nėštumo ir nėštumo metu, gali sumažinti riziką, jog vaikas su spina bifida/nervinio vamzdelio defektų

150 mikrogramų jodo už kūdikio smegenų, regėjimo motorikos įgūdžius ir klausos vystymąsi.Jodo remia normalus intelektas ir INTELEKTO

Mažesnis vidurių užkietėjimas geležies

Bekvapiai ir koncentruoti žuvų aliejus, turtingas DHA už kūdikio smegenų, regos ir nervų sistemos vystymuisi.

Apžvalga

Blackmores Nėštumo & žindymo Aukso suteikia idealus dozė 20 svarbių maistinių medžiagų, motinos įskaitant folio rūgšties, jodo ir vitamino D3, su papildomais maistinių medžiagų, kūdikiams skirto.

Su omega-3 DHR remti kūdikio smegenų ir nervų sistemos vystymuisi, jis taip pat yra mažesnis vidurių užkietėjimas ketaus, kuris yra švelnus virškinimo sistemą.

Į Blackmores skirtumas

Visos maistingosios medžiagos yra svarbios nėštumo ir maitinimo krūtimi metu.Toliau pateikiama papildoma informacija apie kai kurias ypatingas maistinių medžiagų, svarbu, nėštumo ir maitinimo krūtimi metu, kad yra Nėštumas & Krūtimi Aukso.

Folio rūgštis – Pagal rekomendacijas, Australija*, šio produkto sudėtyje yra 500 mikrogramų folio rūgšties, nes ji yra rekomenduojama, kad vaisingo amžiaus moterims imtis 400-500 µg folio rūgšties per dieną mažiausiai vieną mėnesį prieš nėštumą ir per pirmuosius 3 nėštumo mėnesius.

*Gairės, prevencinių veiklos bendrosios praktikos, 8 edn.Rytų Melburnas: Royal Australijos Kolegijos Bendrosios praktikos Gydytojai, 2012.

Jodo - Reikalavimas jodas yra padidintas per visą nėštumo metu, ypač pirmuosius 20 savaičių.

Australijos moterys paprastai negauna pakankamai jodo.Nacionalinės Sveikatos ir Medicinos Tyrimų Taryba (NHMRC) rekomenduoja, kad nėščioms ir žindančioms moterims vartoti jodo papildų, kurių sudėtyje yra 150 mikrogramų* kasdien.

*NHMRC viešą Pareiškimą: Jodo papildų nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.NHMRC, 2010.

Geležies - Maždaug vieną ketvirtadalį nėščioms moterims gauti pranešimą, kai užkietėję vartojate dideles dozes papildomos geležies.Štai kodėl Nėštumo & Krūtimi Auksas yra mažai vidurių užkietėjimas, žemas-pykinimas, švelnus pilvuko forma geležies.

Omega-3 riebalų rūgštys - nėštumo Metu, gali būti padidėjęs jautrumas skonį, ypač pirmąjį trimestrą.Bekvapis, žuvų aliejus-tai nėščios moterys gali gauti naudos iš omega-3s be žuvytę poskonis.

Vitaminas D - Vitaminas D palaiko sveiką vaisiaus vystymuisi.Peržiūrėti maistinių medžiagų kiekį nėščių Australijos moterų teigė, kad maistu suvartojamų buvo mažesnis nei rekomenduojamas vitamino D, o apklausos Australijos naujagimius parodė, maždaug 40-57 proc. naujagimius turi nepakankamą vitamino D lygis

B grupės vitaminai - Vitaminai B2 ir B12, palaiko sveiką nėštumo padeda organizmui naudoti folio rūgšties.

Apsilankykite Blackmores Sveikatos centru straipsnių, patarimų ir patarimų, kaip savijauta nėštumo metu & prietarus

Kodėl verta naudoti

Blackmores Nėštumo & žindymo Aukso numatyta 20 svarbių maistinių medžiagų, iš viso, įskaitant paros dozė:

500 mikrogramų folio rūgšties, kuri, jei vartojamas kasdien vieną mėnesį iki nėštumo ir nėštumo metu, gali sumažinti riziką, jog vaikas su spina bifida/nervinio vamzdelio defektų

150 mikrogramų jodo kūdikių smegenys ir klausos vystymąsi

Mažesnis vidurių užkietėjimas geležies

Bekvapiai ir koncentruoti žuvų aliejus, turtingas DHA už kūdikio smegenų ir nervų sistemos vystymuisi

Dozė

Suaugusiesiems vartoti 2 kapsules vieną kartą per dieną, arba kaip profesionaliai nustatyta tvarka.Imtis su maistu.

Fizinio aprašymas

Pailgos, nepermatomos ruda kapsulė

Įspėjimai

Visada perskaitykite etiketę

Po naudojimo instrukcijos

Papildai gali būti naudingi, jei su maistu suvartojamų nepakanka

Yra žuvų, sulfitai ir sojų produktai

Parašyti atsiliepimą

Blackmores Nėštumo, Žindymo Aukso

Blackmores Nėštumo, Žindymo Aukso

Panašūs produktai