50pcs/daug LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku


Nauja prekė

€20.47

€27.29

-24%



Žymos: cutter optinio pluošto, Pluošto, optinio pluošto, m5 vis, 1x16, apc jungtis, inno peržiūrėti 7, PK UPC, plaukų galiuku, d saitą.

5vnt LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku

Optinio pluošto cw leidžia greitai, kad ryšių įrenginių srityje.Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal protokolą ir veiklos diktuoja pramonės standartus, kurie atitiks jūsų griežčiausius mechaninė ir veikimo specifikacijas.

EONKEY taip pat numatyta, pilnas komplektas OEM paslaugų, tokių kaip pluošto jungtis, ilgis, spalva, pluoštas klasės, specifikaciją, medžiagos, pakuotė ir kt.Jungtis LC Kabelio Skersmuo 0,9 mm Pluošto Režimas 50/125µm Pluošto Tipas Simplex lenkų Tipas UPC Striukė Medžiagos, PVC Dangos nuostolių ≤0.3 dB Ilgaamžiškumas >1000 Kartų Grįžti nuostolių ≥50dB Pakeičiamumas ≤0.2 dB Striukė Spalva: Aqua Vibracijos ≤0.2 dB Laikymo temperatūra -40~85°C darbinė Temperatūra -40~80°C Detalius Vaizdus Optinio Pluošto Galiuku

Cirkonio Keramikos Rėmelis Optimalų IL ir LR.

0,9 mm kabelis parduodamas už didelio tankio sujungimas programas.

Stora rezervo galiuku, kad būtų lengviau sujungimas.

Įvairių Programų, už Skirtingų Įranga

Prekės Pavadinimas AUA
Modelio Numeris LC UPC multimode1M optinio pluošto Galiuku
Dydis 10x10x10
Kilmės KN(Kilmės)
Suderinamas TP-link
Sertifikavimo CE
Elemento Ilgio 1m
Galiuku paraiška FTTH linijos FTTB Tinklo FTTX
Garantija 1 Metai
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Jungties Tipas SC/APC

Parašyti atsiliepimą

50pcs/daug LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku

50pcs/daug LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku

Panašūs produktai