Keramikos Moliuskui Smilkalų Laikiklis Krioklys Smilkalų Degiklis su Moliuskui Smilkalai Kūginiai


Nauja prekė

€10.39

€18.22

-42%Žymos: dantų rotoriaus, natūralios drėkinamosios bokštas smilkalai, rudos spalvos smilkalų degiklis krioklys, buda keramikos krosnys, moteris kūgio degiklis, žvakių laikikliai dangteliai, antikvariniai bronzos smilkalų degiklis, nepalas vaza, juodos spalvos smilkalų degiklis, moliuskui smilkalų degiklis metalo.

Kulka Taškų:

1、Krioklio formos Smilkalų Degiklis: Uždegti smilkalų kūgio viršuje smilkalų degiklis, ir dūmus nuo kalno lėtai teka žemyn ir aplink jį, kaip krioklys, pilna paslapčių.Kaip ir karštų šaltinių ir teka vanduo, jis yra labai gražus vaizdas.

2、Atpalaiduojančią Atmosferą: keramikos smilkalų laikiklis uždega refliukso kūgio, ir dūmų steams, kaip krioklys, kuris padeda išgryninti orą, atsipalaiduoti, meditacijos, sumažinti stresą ir pagerinti sleep kokybės.

3、Rankų darbo Amatai: keramikos smilkalų laikiklis yra viskas, rankų, lengva valyti po naudojimo, nuplaukite pagrindinėje smilkalų degiklis su verdančiu vandeniu, dėmės ant smilkalų degiklis bus pašalintas.

4、Tinka Kartų: lankytojai gali smilkalų į kambarį sukurti jaukią atmosferą, kai jie aplankyti.Grąžinamo smilkalų degiklis gali būti naudojami biuruose, joga, gyvenamieji kambariai, miegamieji, viešbučiai, šventyklos, kavinės, sauna, SPA centras, meditacija, rašymo ir pan.

5、Faktinis Naudojimas: Naudoti krioklys smilkalų degiklis su su smilkalų lazdelės arba smilkalai kūginiai, net jei nėra jokių smilkalų, jis gali būti naudojamas, kaip namų dekoracija.

Savybės:

1. Krioklio formos Smilkalų Degiklis: Uždegti smilkalų kūgio viršuje smilkalų degiklis, ir dūmus nuo kalno lėtai teka žemyn ir aplink jį, kaip krioklys, pilna paslapčių.Kaip ir karštų šaltinių ir teka vanduo, jis yra labai gražus vaizdas.

2. Atpalaiduojanti Atmosfera: keramikos smilkalų laikiklis uždega refliukso kūgio, ir dūmų steams, kaip krioklys, kuris padeda išgryninti orą, atsipalaiduoti, meditacijos, sumažinti stresą ir pagerinti sleep kokybės.

3. Rankų darbo Amatai: keramikos smilkalų laikiklis yra viskas, rankų, lengva valyti po naudojimo, nuplaukite pagrindinėje smilkalų degiklis su verdančiu vandeniu, dėmės ant smilkalų degiklis bus pašalintas.

4. Tinka Kartų: lankytojai gali smilkalų į kambarį sukurti jaukią atmosferą, kai jie aplankyti.Grąžinamo smilkalų degiklis gali būti naudojami biuruose, joga, gyvenamieji kambariai, miegamieji, viešbučiai, šventyklos, kavinės, sauna, SPA centras, meditacija, rašymo ir pan.

5. Faktinis Naudojimas: Naudoti krioklys smilkalų degiklis su su smilkalų lazdelės arba smilkalai kūginiai, net jei nėra jokių smilkalų, jis gali būti naudojamas, kaip namų dekoracija.

Techniniai duomenys:

Stilius: Moliuskui Smilkalų Laikiklis

Medžiaga: rankų darbo keramika

Paviršius: juoda glazūra

Dydis: nuoroda nuotrauką

Tinka:

1. Įdėti smilkalų lazdelių ir smilkalai kūginiai, naudojami įstaigose, joga, gyvenamieji kambariai, miegamieji, arbata kambariai, šventyklos ir pan.

2. Sukurti atmosferą, malonus meditacija ir atsipalaidavimas, kurie taip pat gali būti naudojamas kaip papuošalas.

Lengva naudoti:

1. Padek: negalima gesinti gaisro iš karto, degimo laikas yra apie 4-6 sekundes.Po degimo, yra baigtas, išjunkite ugnį ir padėkite jį į moliuskui smilkalų degiklis.

2. Iš pradžių, jokių dūmų srautai iš apačios.Maždaug po 1-2 minutes, dūmų pakeisti kryptį ir lėtai teka iš apačios.

Pakavimo Sąrašas:

1*Moliuskui Smilkalų Degiklis

Pastaba:

1. Šis produktas yra pagamintas iš keramikos, trapus, elgtis atsargiai.

2. Prašome atkreipti dėmesį, kai apšvietimo arba pašalinti smilkalai kūginiai, nes ji taps karšta, kai apšvietimas.

3. Atkreipkite dėmesį, kad produkto sudėtyje nėra smilkalų ir smilkalai kūginiai!

Klasifikacija Smilkalai Bazės
Naudoti Kvapas Pašalinti/Sausinimas
Kištuko Tipas Elektros
Modelio Numeris Keramikos Moliuskui Smilkalai
Gamyba Žvakė Aromaterapija Krosnis
Taikymo Sritis Gyvenamasis Kambarys
Kosmetikos Funkcija Assuaging ir Ramina
Tipas Smilkalų Degiklis
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Keramikos Moliuskui Smilkalų Laikiklis Krioklys Smilkalų Degiklis su Moliuskui Smilkalai Kūginiai

Keramikos Moliuskui Smilkalų Laikiklis Krioklys Smilkalų Degiklis su Moliuskui Smilkalai Kūginiai

Panašūs produktai