Keramikos Turkio Spalvos Gėlių Vazonas Gėlių Vaza Apdaila Namo Apdaila Vazonas Tradicinių Plytelių Vaza Stalo Kūrybos Rankų Darbo


Nauja prekė

€18.76Žymos: didelis langas metalo, keramikos turkio spalvos puodelis, šiuolaikinės vaza, užpakalis vaza, dekoro vaza, šiaurės vaza, mėlyna kinijos vaza, keramikos rankenėlę turkis, vaza, plytelių įrankis.

Sveiki!Sveiki atvykę į Karivera Parduotuvėje :)

Ar jūs žinote apie mus?Let ' s patikrinti mūsų trumpas aprašymas.

Kas yra Karivera Parduotuvėje ir kas jie?

Karivera Parduotuvėje yra turkijos Saugoti, kad naujai įstojusių į Motusimperium.lt.Karivera prekių yra gaminamas Turkijoje.Karivera parduotuvėje svarsto vertinimo Pristatymas.Mes pristatyti savo originalių gaminių, kuriuos galite pamatyti nuotraukose, o mes juos pristatyti greičiausias ir saugiausias būdas.Mūsų gaminiai yra Kai kurių vidaus anglų produktai atspindi turkų kultūrą ir siūlomos visos paslaugos pasaulyje.

Kurių kategorijų mes turime?

Mūsų gaminiai yra iš Daugumos, Virtuvės indai.Jūs taip pat galite rasti daug produktų, pagamintų iš tradicinių anglų metodus mūsų parduotuvėje.Kai kurie theese produktų, taip pat privačiose dirbtuvėse.

Produktai iš visų?

Mes pasirinkti aukštos kokybės produktus, skirtus klientams iš Turkijos.Mes siūlome garsaus turkų prekių ženklų pardavimas.

1 Turkis Keramikos Vaza

Jis yra gaminamas mūsų dirbtuvių, esančių Kutahya Turi, garsėja savo plytelių.

Metodai, spalvas, ir modelius, naudojamų plytelių priėmimo atspindi tradicinio meno iš plytelėmis istorija.

Mūsų produktas neturi prarasti savo gyvybingumą daugelį metų.Plytelės yra žinoma, skardinės, spalva vibracija

Daug metų.

Į dažikliai, naudojami yra 100% mineralinės pagrindu.

Žaliavos plytelių yra baltojo molio, kvarco ir klinčių vadinama kaolinu.

Prašome susisiekti su mumis dėl didmeninės pirkimai.

Mūsų gaminiai yra rankų darbo, todėl galimi nedideli pakeitimai modelius.

Dekoratyvinis, galite naudoti jį daugelyje sričių, pavyzdžiui, malonumas, riešutai, vestuviniai saldainiai, pristatymas,

Cukraus pusryčių dubenėlį.

Plytelių "Plytelių" tradicinis anglų meno užkandis.

Jūs galite pamatyti, kaip žmonės su "Plytelių" made in Turkija šią nuorodą.https://www."youtube".com/watch?v=HpT_-gN51p4. Tai avaliable plauti skalbimo mašina.Tai yra meno produktas, kuris yra, kodėl ten gali būti kai kurių skirtumų, indai.Taip, kaip tu nori, mes galime atsiųsti įvairių 2colors už kiekvieną dubenėlį.

Savybė

Sunkiai pasta porceliano dabar diferencijuoti iš Porceliano, o daugiausia degimo temperatūrą, su buvusiąja yra didesnės, maždaug 1400 °C, o pastarieji iki maždaug 1200 °C. Priklausomai nuo žaliavų ir šaudymo būdus, sunkiai pasta porceliano, taip pat gali būti panašus į Ar .Sunkiai pasta taip pat gali būti porceliano naudojami neglazūruotos .Jis yra skaidrus ir šviesus, baltos keramikos.Sunkiai pastos privalumas yra per minkštas-pasta, kad ji yra mažiau tikėtina, kad kreko, kai susiduria su karštų skysčių, bet aukštesnė degimo temperatūra sunku-paste gali tekti antrasis "glost" šaudymo apdaila.

Gruodis

Porceliano dažnai gauna Apdaila naudojant pigmentus, kurie apima Ir vario arba , Sudarant įvairesnes spalvas.Kaip ir daugelis anksčiau kepiniai šiuolaikinės porcelains dažnai -Atleistas iš maždaug 1000 °C (1,830 °F), padengtas glazūra, ir tada siunčiami į antrą -Šaudymo temperatūroje apie 1,300 °C (2,370 °F) arba didesnis.Dar anksti metodas yra "vieną kartą-atleistas", kai glazūra naudojama nedegti prie kūno ir du atleistas kartu per vieną operaciją.

Ji yra rankų darbo kokybė. (rankų darbo)

Medžiagos

Keramikos medžiaga yra neorganinė, nemetalų, dažnai kristaliniai oksidas, nitrido ar karbido medžiagų.Kai kurie elementai, tokie asOr, Gali būti laikoma keramikos.Keraminių medžiagų, yra trapūs, sunkiai, stipraus suspaudimo ir silpnos inAnd įtampą.Jie atlaikytų cheminė erozija, atsiranda kitų medžiagų, nukentėjęs rūgštinė ar šarminė aplinka.Keramikos paprastai gali atlaikyti labai aukštą temperatūrą, svyruoja nuo 1,000 °C 1,600 °C (1,800 °F 3,000 °F).Dažnai nėra laikoma keramikos, nes jos(Noncrystalline) simbolis.Tačiau, stiklo gamintojų apima kelis etapus, keramikos procesas, ir jo mechaninės savybės yra panašios į keraminių medžiagų.

Tradicinės keramikos žaliavų būti molio mineralų, tokių kaip, Kadangi pastaruoju metu daugiau medžiagos yra aliuminio oksidas, labiau žinomas kaip". .Šiuolaikinės keraminės medžiagos, kurios klasifikuojamos kaip pažangiosios keramikos, includeAnd.Abu yra vertinami dėl savo atsparumo dilimui ir todėl surasti naudoti tokias programas, kaip dėvėti smulkintų plokštės įrangos kasybos operacijas.Pažangiosios keramikos yra taip pat naudojami medicinoje, elektros, elektronikos pramonėje ir neperšaunamų liemenių.

Funkcija Stalo Vaza
Prekės Pavadinimas NĖRA
Stilius Tradicinė Kinų
Kilmės TR(Kilmės)
Medžiaga Keramikos
Dydis M

Parašyti atsiliepimą

Keramikos Turkio Spalvos Gėlių Vazonas Gėlių Vaza Apdaila Namo Apdaila Vazonas Tradicinių Plytelių Vaza Stalo Kūrybos Rankų Darbo

Keramikos Turkio Spalvos Gėlių Vazonas Gėlių Vaza Apdaila Namo Apdaila Vazonas Tradicinių Plytelių Vaza Stalo Kūrybos Rankų Darbo

Panašūs produktai