Originalus ZCC RT22.01N-N55P RT22.01N-N60P YBG201 22IR CNC Vidinis Sriegis Karbido Įterpti Tvarkymo Plieno, Nerūdijančio Plieno, Staklės


Nauja prekė

€43.66

€45.95

-4%Žymos: ego tekinimo įrankiai, tekinimo įrankiai, mašinos, sony ericsson w950i, tekinimo įrankiai plokštės, sony ericsson t10, zcc ct, baterija telefoną "sony ericsson", sony ericsson 100, metalo tekinimo įrankiai, tekinimo įrankiai mvvnn.

Apdorojimo efektyvumas ir naudojimo diamond prekės CNC peilis padengtas karbidu klasės

Diamond prekės ženklas, gaminamas Zhuzhou Deimantiniai Pjovimo Įrankis Co., Ltd.:

YBC151, YBC251, YBC152, YBC252, YBM151, YBM251, YBG201, YBD151, YBD252, YD101, YD201, YBC301, YBD152, YBM351, YBG102, YBG202, YBG302, YBG205, YBD102, YBG212 ir kitų serijų karbido CNC pjovimo įdėklai, priėmė Užsienio pažangi įranga ir technologija, su aukštą apdirbimo tikslumą, geras kietumas, didelis raudonas kietumas, geras atsparumas dėvėjimuisi, stiprus atsparumas smūgiams, didelis atsparumas karšto įtrūkimus ir deformacijos atsparumą, platus, aukštas pjovimo veiksmingumą ir ilgą tarnavimo laiką.ilgai.Jis idealiai tinka atšaldyti ketaus, kamuolys malti ketaus lydinio struktūrinės plieno, lydinio, įrankinis plienas, didelio mangano plieno, nerūdijančio plieno, grūdinto plieno ir spalvotųjų metalų apdailos.

Privalumai padengtas karbidu klases:

1. Paviršiaus aukso geltona Skarda turi mažina trintį ir teikti dėvėti pripažinimo

2. Specialios struktūros Al2O3 indėlių sluoksnis turi geriausią šiluminis barjeras veiklos, kuri garantuoja, kad plastinės deformacijos atsparumą ašmenų pagrindo per didelio greičio sausam pjovimui.

3, TiCN sluoksnis turi anti-abrazyvinio dilimo veiklos rezultatus, taip, kad ašmenys jos atsparumas dilimui yra stipriausia.

4. Gradientas sukepinimo technologija yra pagerinta poveikis atsparumas ir atsparumas dilimui pažangiausius, ir taip padidinti atsparumą pjovimo briauna.

5. Karbidas su specialiųjų kristalų struktūrą, pagerina raudona kietumo ašmenys bazę ir didina aukštos temperatūros varža peiliu.

Savybės ir naudoja bendrus padengtas klases

Pagrindinių klasių ir programos, tekinimo įdėklai, padengtas karbidu (CVD, PVD)

YBM151 ----Speciali struktūra matricos kartu su TiCN, plonas, Al2O3, Alavo danga, turi gerą anti-difuzijos ir atsparumas plastinės deformacijos, ir gero atsparumo smūgiams, tinka nerūdijančio plieno apdailos ir pusiau apdailos Ir roughing.

YBM251 ----Kietumas ir stiprumas matricos kartu su TiCN, plonas, Al2O3, Alavo danga, tinka pusiau apdailos ir roughing iš nerūdijančio plieno.

YBD151 ----Puikus derinys, aukštas atsparumas dėvėjimuisi matricos ir MT-Ti (KN), storas (Al2O3), Alavo danga, tinka apdailos ir pusiau apdaila iš ketaus medžiagos.

YBC151 ----Aukštos dėvėti, atsparus matricos kartu su MT-TiCN, storas, Al2O3, Alavo danga; tinka plieno apdaila.

YBC251 ----Puikus derinys kietumas matrica gerą krašto saugą ir MTTiCN, storas, Al2O3, Alavo danga; tinka pusiau apdaila iš plieno.

YBC351 ----Didelio stiprumo ir plastinės deformacijos atsparus matricos ir ncTiAIN

Derinys storio (Al2O3) ir Alavo dangos; geras kietumas ir plastinės deformacijos atsparumą, tinka šiurkščiai tvarkymo plieno.

YBG102 ----ncTiAIN danga, kartu su kietųjų dalelių-matrica tinka šviesiai ir vidutinio krovinio frezavimo iš įvairių medžiagų (ypač tinka ketaus) ir gerai, ir pusiau apdailos tekinimas ypač atsparūs lydiniai.

YBG202 ----ncTiAIN danga dera su kieta matricos itin smulkių dalelių, tinka šviesiai ir vidutinio sunkumo frezavimo įvairių perdirbtų medžiagų, baudos ir pusiau apdailos posūkio skylės-baigė nerūdijančio plieno ir grubus tekinimas aukštos temperatūros lydinio.

YBG302 ----ncTiAIN danga kartu su kaliojo įtvirtino karbido substrato, tinka vidutinio sunkumo pjovimo, kiaurymių apdirbimas, pjovimas, griovelį iš įvairių medžiagų, ir pusiau apdailos ir grubus tekinimas, nerūdijančio plieno, užtikrinti saugą.Kartu su atsparumas dėvėjimuisi.

Juoda deimantinio disko plieno apdirbimo klasės

YBC152 ----Storas TiCN ir storas Al2O3 dangas, pagerintas atsparumas dėvėjimuisi ir pagerintas atsparumas dėvėjimuisi.Jie idealiai tinka didelio greičio pjovimo plieno apdaila, pusiau apdailos.Pjovimo greitis gali būti didinamas daugiau kaip 25 proc.; tuo pačiu pjovimo greitis, įrankių gyvenimas gali būti padidinta iki daugiau nei 30%.

YBC252- ---Naudojant storio TiCN ir storas Al2O3 danga, ji turi didelį atsparumą plastinės deformacijos ir krašto jėgą, ir yra bendras pasirinkimas iš plieno apdaila su roughing.

Ji turi stabilių rezultatų pagal aukštus šalinimo norma pjovimo parametrai arba pagal griežtas darbo sąlygos, ir gali pasiekti daugiau žalios ir sausam pjovimui.Pagal tą patį pjovimo sąlygos, pjovimo greitis gali būti didinamas daugiau kaip 25 proc.; aukštos temperatūros efektyvumas ir geras atsparumas smūgiams tuo pačiu pjovimo greitis gali atitikti reikalavimus, didelės spartos ir aukštos pašarų norma iš ketaus, o pagerinti atsparumas dilimui peilis. .

2. Išvaizda ryškiai all-black produktas, yra lengva nustatyti.

3, pagerinti gamybos efektyvumą, lakas ir substratas tinka didelės spartos, aukštos pašarų pjovimo iš ketaus.

Pjovimo greitis gali būti padidintas iki 30%-40%.

4. Sumažinti ekonomines išlaidas ir padidinti paslaugų gyvenimą beveik 40%-50%.

5. Aukštos tvarkymo stabilumą.

Klasių ir eksploatacinės charakteristikos black diamond ketaus tvarkymo peiliukai

YBD052 ----CVD danga klasės, (ultra storio Al2O3+ storas TiCN) danga kartu su kieto substrato, lygaus paviršiaus, superfine grūdų.Puikus atsparumas dėvėjimuisi sausos didelio greičio pjovimo pilkojo ketaus.

Modelio Numeris RT22.01N-N55P YBG201 RT22.01N-N60P YBG201
Danga Danga
Naudojimas Sriegio Tekinimo Įrankis
Kietumas HRC
Prekės Pavadinimas
Medžiaga Sunku Lydinio

Parašyti atsiliepimą

Originalus ZCC RT22.01N-N55P RT22.01N-N60P YBG201 22IR CNC Vidinis Sriegis Karbido Įterpti Tvarkymo Plieno, Nerūdijančio Plieno, Staklės

Originalus ZCC RT22.01N-N55P RT22.01N-N60P YBG201 22IR CNC Vidinis Sriegis Karbido Įterpti Tvarkymo Plieno, Nerūdijančio Plieno, Staklės

Panašūs produktai